Program Reiki Plus

Program ten ma celu uzyskanie dodatkowej wiedzy na temat siebie samego. Jest też możliwość osobistego wsparcia energetycznego jak i wykonania zabiegu uzdrawiającego Reiki.

Prosimy wcześniej o przeczytanie noty medycznej w zakładce - O nas.

 

Wsparcie energetyczne
Wsparcie energetyczne dla par
Zabieg uzdrawiający Reiki
Analiza energetyczna CV
Energetyka Czakr

 

Wsparcie energetyczne obejmuje przede wszystkim indywidualną, bezpośrednią rozmowę, w której zostaną ukazane aspekty energetyczne. Dodatkowo poznasz techniki, które wzbogacą możliwości wyjścia z danej sytuacji.

Wsparcie energetyczne dla par obejmuje wspólną rozmowę dotyczącą waszej relacji w ujęciu energetycznym. Jeżeli czujecie chęć pogłębienia wiedzy w tym zakresie – serdecznie zapraszamy.


Zabieg uzdrawiający Reiki wykonywany jest poprzez układ rąk, które są nakładane nad / na waszym ciałem. Zabieg ten wykonywany jest zgodnie z naturalną metodą uzdrawiania - Szkoła Reiki Usui Shiki Ryoho, który pozwala na uzyskanie swojej wewnętrznej harmonii i pomoże w uzdrowieniu twojego ciała, umysłu i duszy – poprzez aktywację wewnętrznych zdolności samouzdrawiających. Przypominamy, że zabieg uzdrawiający Reiki ma za zadanie wspierać medyczny lub psychoterapeutyczny proces uzdrawiania.

Analiza energetyczna CV jest to nowatorska metoda polegająca na analizie twojego życiorysu pod względem przepływu energii. Zapraszamy serdecznie, by polepszyć możliwość znalezienia pracy. Nauczyciele Instytutu Reiki mają wysokie doświadczenie w tej dziedzinie – prosimy o przyniesienie ze sobą wydrukowanego CV ze zdjęciem.

 
Energetyka Czakr to 3-spotkaniowy warsztat związany z punktami energetycznymi człowieka. Obejmuje on wprowadzenie do czakr, ich systematykę oraz pracę z nimi. Myślisz, że to jest trudne – przyjdź i zobacz.

 

Kontakt

Sprawdź gdzie się mieścimy i napisz do nas

zapraszamy