Program Ucznia Reiki

Program ten ma celu przybliżenie wiedzy na temat Reiki oraz jego praktycznego stosowania. Kończąc ten program stajesz się Praktykiem Reiki:

Preludium do Reiki

Kurs I stopnia Reiki
Kurs II stopnia Reiki
Kurs II specjalistycznego stopnia Reiki


Preludium do Reiki
obejmuje podstawowe informacje na temat Reiki – przyjdź i zobacz czym jest Reiki - spotkanie jest bezpłatne. Jeżeli jesteś zainteresowany od razu rozpoczęciem kursu Reiki – zapraszamy na kurs I stopnia.

Kurs I stopnia obejmuje: poznanie zasad energetycznych Reiki, jego nazwę i historię, metodę samouzdrawiania, inicjację i naukę zabiegu Reiki. Spotkanie jest dwudniowe, trwa ok. 4-5 godzin dziennie.

Kurs II stopnia obejmuje: wprowadzenie do symboli Reiki, inicjację do wszystkich trzech symboli Reiki, naukę korzystania z symboli i ich mantr, przekazywanie energii Reiki na odległość. Spotkanie jest jednodniowe, trwa ok. 7 godzin. Odstęp pomiędzy zakończeniem I stopnia a rozpoczęciem II stopnia to minimum 90 dni.

Kurs II stopnia specjalistycznego obejmuje: wprowadzenie do symboli specjalistycznych Reiki, inicjację do wszystkich specjalistycznych symboli Reiki, naukę korzystania z symboli i ich mantr. Spotkanie jest jednodniowe, trwa ok. 7 godzin. Odstęp pomiędzy zakończeniem II stopnia a rozpoczęciem II stopnia specjalistycznego to minimum 90 dni.


Po każdym w/w kursie otrzymasz materiały oraz certyfikat.

Jeżeli posiadasz już stopień Reiki – zapraszamy do kontynuacji (prosimy o zabranie wszystkich uzyskanych dyplomów Reiki).

Kontakt

Sprawdź gdzie się mieścimy i napisz do nas

zapraszamy